«هفت سلام» ویژه برنامه شبکه قرآن هنگام تحویل سال نو
فروردین ۱, ۱۳۹۴

شبکه قرآن سیما تحویل سال با «هفت سلام» می‌آید

«هفت سلام» ویژه برنامه نوروز شبکه قرآن سیما شد
خبرگزاری مهر: با نزدیک شدن به ایام نوروز ۹۴، شبکه قرآن سیما ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده که قرار است به روی آنتن این شبکه برود.
به گزارش خبرگزاری مهر، «هفت سلام» عنوان ویژه برنامه سال تحویل شبکه قرآن سیما است که با اجرای مشترک هادی ربیعی، ارسیا صنعتی، فرشته ایزدی و بهار امیری از اذان مغرب روز 29 اسفند تا اذان صبح 1 فروردین 94 به صورت زنده به روی آنتن این شبکه می‌رود.
دعوت از چهره‌های برگزیده، شاعران و کارگردانان قرآنی، حضور برگزیده‌های مسابقه تلویزیونی اسرا در استودیو، ارتباط زنده با اماکن متبرکه مذهبی، طرح سوال پیامکی با محوریت زن و حضرت فاطمه (س)، یادی از شهیدان، چهره‌ها و حوزویان قرآنی مرحوم، خاطره گویی قاریان مهمان و... از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده در برنامه تحویل سال می‌باشد.
«چشمه‌های جاری» عنوان دیگر برنامه این شبکه می‌باشد که با محوریت حفظ دسته جمعی سوره ملک و با اجرای هادی ربیعی، مهدی حاج محمدی و الهام غفاری جهت ایام نوروز تدارک دیده شده و قرار است هرشب ساعت 20 به صورت زنده مه‌مان مخاطبان قرآنی باشد.
کار‌شناسی مفاهیم آیات روز، ارتباط با کار‌شناس حفظ رادیو قرآن، ارتباط با اماکن مذهبی، پخش آیتم‌های کوتاه راهیان نور، دعوت از خانواده‌های قرآنی و گفتگوی تلفنی با قاریان از بخش‌های «چشمه‌های جاری» می‌باشد.
براساس این گزارش، از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این ایام می‌توان به گل باغ خورشید (ویژه کودکان)، مسابقه تلفنی فردوس، بشری، یاد خدا، سخنرانی‌های قرآنی آیات عظام جوادی آملی و ری شهری وحجت الاسلام قرائتی، مستند عالمان و قاریان قرآنی، ملکوت سخن (مشاعره قرآنی)، شگفتیهای آفرینش، بهار در بهار و دردانه اشاره کرد.
لینک خبر