«هفت سلام» ویژه برنامه نوروز شبکه قرآن سیما شد
اسفند ۱۷, ۱۳۹۳
شبکه قرآن سیما تحویل سال با «هفت سلام» می‌آید
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵

«هفت سلام» ویژه برنامه شبکه قرآن هنگام تحویل سال نو

«هفت سلام» عنوان ویژه برنامه شبکه قرآن برای تحویل سال جدید است که با آیتم‌های متنوع میهمان خانه‌های مردم خواهد بود.
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس «هفت سلام» عنوان ویژه برنامه شبکه قرآن سیما برای تحویل سال نو است که از ساعت 17 روز جمعه 29 اسفند‌ماه آغاز و تا ساعت 4:30 بامداد 1 فروردین 1394 ادامه دارد.
این برنامه با آیتم‌هایی مانند پخش زنده دعای سمات از مسجد جمکران توسط مرتضی طاهری، تلاوت زنده اذانگاهی مغرب توسط مسعود سیاح گرجی آغاز و در ادامه فاطمه شیرازی حافظ کل قرآن به همراه مادرش که از اساتید حفظ قرآن است میهمان برنامه خواهند بود.
اجرای تواشیح توسط گروه‌های محراب و طه به همراه شعر‌خوانی امید معنوی در وصف حضرت زهرا(س) از دیگر آیتم‌های هفت سلام است که در ادامه خانواده شهید باغانی و دختر شهید تهرانی مقدم که از حفاظ قرآن است میهمان برنامه خواهند بود.
ارتباط زنده با اماکن مذهبی از جمله حرم امام رضا(ع)، حرم حضرت معصومه، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی، حرم حضرت احمد‌بن موسی‌الکاظم و مسجد جمکران از دیگر بخش‌های این برنامه است.
برنامه‌سازان برتر شبکه در سال 93، برگزیدگان مسابقات اسراء و شهریار بحرانی کارگردان سینما از دیگر میهمانان برنامه هستند، همچنین در این برنامه گفت‌وگو با مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد(ص) که در لوکیشن فیلم ضبط شده است پخش خواهد شد.
هفت سلام از ساعت 17:30 روز جمعه 29 اسفند‌ماه 1393 با اجرای هادی ربیعی، عرسیا صنعتی و خانم‌ها ایزدی و امیری تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد.
لینک خبر